Poznaj nasz proces
współpracy i tworzenia


Krok 01
Pomysł

Schowałeś swój pomysł do szuflady, bo wydawał Ci zbyt trudny do zrealizowania? A może nikt wcześniej nie chciał się podjąć jego wykonania? To dobrze, że tu trafiłeś, bo dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Krok 02
Próby

Każde wielkie dzieło ma swój prototyp. Zobacz model wykonany za pomocą drukarki 3D i zdecyduj, czy chcesz wprowadzić poprawki czy akceptujesz nasz projekt.

Krok 03
Omówienie

Kiedy zobaczyłeś już model swojego produktu i wybrałeś parametry pianki poliuretanowej lub kompozytu elastomeru, przedstawimy Ci proponowane metody wykonania, a także określimy maksymalny czas i koszt produkcji. To także czas na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości związane z projektem.

Krok 04
Poprawki

W czasie całego procesu modelowania i projektowania możesz zgłosić nam uwagi i zastrzeżenia, które przyszły Ci w międzyczasie do głowy. Na tym etapie nadal jesteśmy w stanie wprowadzić niektóre zmiany.

Krok 05
Finalna produkcja

Kiedy znasz już kosztorys, wiesz, ile materiału zostanie zużyte w czasie produkcji i kiedy możesz spodziewać się realizacji swojego zamówienia, przystępujemy do działania.

Krok 06
Nowy pomysł?

Masz kolejny pomysł? Już wiesz, że współpraca z nami to najlepszy wybór. Spotkajmy się ponownie i wspólnie nakreślmy nowy cykl życia dla Twojego wyrobu.