Rapid prototyping

Prototypowanie

Technologia szybkiego prototypowania

Technologia szybkiego prototypowania (rapid prototyping) umożliwia wykonywanie modeli przedmiotów w nawet najbardziej złożonych kształtach. Prototyp stworzony metodą rapid prototyping pozwala nie tylko oszczędzić czas przeznaczony na wykonanie modelu, ale także umożliwia pierwszą ocenę wyrobu - zarówno aspekty wizualne, jak i jego funkcjonalność i użyteczność. Rapid prototyping jest również idealnym rozwiązaniem przy modelach o złożonej geometrii lub nieregularnych kształtach. Umożliwia to weryfikację ewentualnych wad przed rozpoczęciem produkcji seryjnej i wprowadzeniem produktu na rynek.


Warning: Attempt to read property "ID" on int in /home/mensator/domains/elasto.com.pl/public_html/wp-content/themes/elastolab/page-services-rapid-prototyping.php on line 82

Skanowanie 3D

Oferujemy także odwzorowanie rzeczywistego modelu metodą skanowania 3D. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem, który zapewnia najwyższą jakość pomiarową i pozwala na wierne odwzorowanie kształtu oraz detali. Dzięki temu jesteśmy w stanie odtworzyć wyrób nawet bez dokumentacji projektowej i wprowadzić go do ponownej produkcji. Uzyskany model 3D jest edytowalny w innych oprogramowaniach CAD z zachowaniem drzewka projektu.

Skontaktuj się z nami